yeni film izle hd film izle film seyret
  Hukuksal

YASAL BİLDİRİM

İletişim


Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, YUKARIDA bulunan mail adresinden bize ulaşabilirler.Sitemizde yer alan videolar üyelerimiz tarafından google,okru,mailru,vidmoly.openload vb video sitelerinden embed kodu ile alınmaktadır.

HİÇ BİR FİLM SUNUCUMUZDA BULUNMAMAKTADIR.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.


filmparkuru.com olarak telif ihlalini çok ciddiye alıyoruz ve yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını gayretle koruyacağız. Eğer siz filmparkuru.com web sitesinde görülen içeriğin bir telif hakkı sahibi iseniz ve içeriğin kullanımını yetkilendirmediyseniz, iddiaya göre ihlal içeriğini belirlememiz ve harekete geçmemiz için bize yazılı olarak bildirimde bulunun.

Yazılı bildiriminiz aşağıdakileri içermelidir: ( Hak sahibi olduğunuzu (spam mail olmadığını) anlamamız ve herhangi bir mağduriyet olmaması için hak sahipliği belgesi (telif) göndermeniz önemle rica olunur. )


* İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telifli işin belirleme kimliği.


* Tek bir bildiri ile birden fazla telifli işin ihlal edildiğini iddia ediyorsanız, ihlal edildiğini iddia ettiğiniz her bir işi belirten bir temsili liste sunmalısınız.


* İhlal edildiği ya da malzemeyi yerleştirmek için izin verilen yeterli ayrıntılı bilgiyi içeren ihlal aktivitesi ile ilgili malzemenin konumu ve tanımının belirli açıklaması.

* İhlal edildiğini iddia ettiğiniz malzemenin bulunduğu web sayfalarının belirli URL’sini ya da URL’lerine sahip olmalısınız.


* Şikâyet edilen taraf ile iletişim kurmamızı sağlayacak, şikâyet edilen tarafa ulaşılabilecek isim, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi ve hakkında yeterli bilgi.


* Telif hakkı sahibi, temsilcisi ya da yasası tarafından yetkilendirilmemiş olmasından şikâyet edilen durumda malzemenin kullanımı konusunda şikâyet eden tarafın iyi niyetli inanca sahip olduğuna dair bir ifade.


* Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yemin cezası altında şikâyet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen açık hakkın sahibinin yararına yetkilendirildiğine dair bir ifade.


* Firmanın birden fazla telif hakkına dair şikayeti var ise telif haklarının ihlal edildiğine dair filmlerin belgeleri gönderilmesi, ayrıca telif hakkı bildiriminde bulunduğunuz film veya filmler bir daha yayınlanmayacaktır. İstenilen film, şirket tarafından belge sunulduktan sonra en hızlı şekilde kaldırılacaktır. Bir veya birden fazla film için iletişim adresimizden gerekli yasal belgelerle birlikte kaldırma talebinde bulunabilirsiniz.


 =====================================================================================filmparkuru.com is in compliance with 17 U.S.C. § 512 and the Digital Millennium Copyright Act (“DMCA”). It is our policy to respond to any infringement notices and take appropriate actions under the Digital Millennium Copyright Act (“DMCA”) and other applicable intellectual property laws.


* If your copyrighted material has been posted on filmparkuru.com or if links to your copyrighted material are returned through our search engine and you want this material removed, you must provide a written communication that details the information listed in the following section. Please be aware that you will be liable for damages (including costs and attorneys’ fees) if you misrepresent information listed on our site that is infringing on your copyrights. We suggest that you first contact an attorney for legal assistance on this matter.


* The following elements must be included in your copyright infringement claim:


* Provide evidence of the authorized person to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly infringed.


* Provide sufficient contact information so that we may contact you. You must also include a valid email address.


* You must identify in sufficient detail the copyrighted work claimed to have been infringed and including at least one search term under which the material appears in filmparkuru.com’ search results.


* A statement that the complaining party has a good faith belief that use of the material in the manner complained of is not authorized by the copyright owner, its agent, or the law.


* A statement that the information in the notification is accurate, and under penalty of perjury, that the complaining party is authorized to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly infringed.


* Must be signed by the authorized person to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly being infringed.


* Please allow 1-2 business days for an email response. Note that emailing your complaint to other parties such as our Internet Service Provider will not expedite your request and may result in a delayed response due the complaint not properly being filed.

* Our about is : Click Here

 =====================================================================================

Sitemizden Video/Film izleyen herkez,aşağıdaki koşulları okumuş olarak kabul edilir.

1-)Bu Sitedeki Tüm Videolar; video.google.com,video.yahoo.com,vk.com gibi büyük video sitelerinden alınmaktadır.

2-)Sunucumuzda Kesinlikle Video/Film Barındırılmamaktadır.

3-)Sitemizdeki her türlü içeriği kullanmak,kullanıcının iradesinde olup,zorunlu değildir.

4-)Sitemizde;Türkiye Cumhuriyeti Devletini küçümseyecek,aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.

5-)Sitemizde Filmlere yapılan yorumların sorumlusu,yorumu yapan kişilerdir.Bu nedenle sitemiz sorumlu tutulamaz.Zaten uygunsuz yorum görüldüğü taktirde,Site yöneticilerince derhâl silinecektir…