yeni film izle hd film izle film seyret

  Sinemada Bu hafta Swallow

Sinemada Bu hafta Swallow 05 Ekim 2020

1 Saat 34 dakika süren bu film, Dram ve Gerilim temasıan sahiptir. Yönetmenliği Carlo Mirabella-Davis üstlenmiştir. 720pizleme sitesinden rahatca izleyebileceğiniz Başrolde Haley Bennett, Austin Stowell, Denis O'Hare görmekteyiz.

Sinemada Bu hafta Swallow 1 Saat 34 dakika süren bu film, Dram ve Gerilim temasıan sahiptir. Yönetmenliği Carlo Mirabella-Davis üstlenmiştir. 720pizleme sitesinden rahatca izleyebileceğiniz Başrolde Haley Bennett, Austin Stowell, Denis O'Hare görmekteyiz.

Filmin Konusu ve Oyuncular

Swallow filminde bahsedilen konu insanları hem geren hemde üzen, dramatik bir konuya sahip bir hikayedir. Hikaye de 2021 yılında bahsedilen şey ise genç bir kadın olan, genç olduğu gibi hamile de olan bir kadının hayatından bahsedilmektedir. Genç kadının mutluluğu dünyalara paha biçilemez, bebeklerinin doğacak günü sabırsızlıkla bekleyen genç kadın o kadar mutludur ki heyecandan kendini yiyip bitirir. Yalnız bu süre zarfında daha hamileliğini yeni öğrenen yani yene gebe kalan bu genç kadınımız sebebi bilinmez bir şekilde eline geçen tüm tehlikeli tehlikesiz her şeyi çiğnemek, yutmak ve yemek istemektedir. Hunter yani genç kadınımız kendine karşı gelmeye çalışsada beyni bir türlü bu isteklerden vazgeçemez ve en sonunda karşı gelemeyip malesef değişik, yerli filmler garip nesnelerin tadına önce bakıp sonra yutmaya çalışmıştır. Her ne kadar kendisi, kendisine ne kadar karşı gelse de Kocası da, Ailesi de bu duruma karşıdır hem kendi ailesinden baskı gelince hemde istekleri çok artınca malesef genç kadınının hayatı alt üst olmuştur, işte filmin oyuncuları sırasıyla; Roley Bennett, Austin Stowell, Denis O'Hare, Elizabeth Marveldir.  
  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir